امروز: / الثلاثاء 15-ذو الحجة-1441 / Tuesday 2020-August-4

مناسبت روز
پیام روز :

آیا حیوانات درنده با وجدان ترند یا صهیونیست ها؟

آیا حیوانات درنده با وجدان ترند یا صهیونیست ها؟

چنان چه بزرگترین گروه های حقوق بشر در دنیا به دست شیرهای درنده بود خیلی دنیای بهتری داشتیم. 

یک شیر ماده پس از شکار آهو متوجه می شود که شکارش باردار بوده است، او سراسیمه می شود، نخست تلاش می کند تا بچه آهو را نجات دهد، و از دریدن شکارش دست برمی دارد. اما وقتی نمی تواند بچه را نجات بدهد به روی زمین در کنار شکارش دراز می کشد، عکاس، یعنی کسی که شاهد این اتفاق بود بعدا پی می برد که شیر ماده سکته کرده است!

و در کنار این عکس تصویری از یک صهیونیست با تی شرتی که رویش نوشته یک تیر و دو نشان با تصویری از یک زن باردار محجبه.

sahionist1

به راستی آیا حیوان باوجدان تر است یا یک صهیونیست؟

أُوْلَئِکَ کَالأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ

آنان همانند چهارپایان بلکه گمراه‏ترند

مدافعان حقوق بشر کجا هستند؟

اکنون باید پرسید که مدعیان حقوق بشر کجا هستند تا از این تصاویر درس بگیرند؟ آیا حقوق بشر نزد آنان واقعیتی است که مورد غفلت قرار گرفته است یا این که نزد آنان حقوق بشر تعریفی دیگر دارد؟ آیا دفاع از حقوق صهیونیست های جنایت کار که روی همه جنایت کاران تاریخ را سفید کرده و از حیوانات، پست تر و درنده ترند، نیز در همین حقوق بشر آنان تعریف شده است؟ آیا فلسطینیان و سایر انسان های بی گناه در گوشه و کنار این جهان بشر نیستند تا برای آنان نیز حقوقی تعریف گردد؟ آیا در تعریف آنان از بشر، فقط صهیونیست ها مشمول این تعریف هستند و بقیه انسان ها بشر نیستند تا اندکی از حقوق مورد نظر آنان برخوردار شوند؟

آیا جان انسان های بی گناه در نقاط مختلف جهان نزد آنان تا چه میزان قیمت و ارزش دارد؟ آیا جان انسان ها در معیارهای حقوق بشری که آنان تدوین نموده اند جایی برای خود دارد؟ آیا زد و بند ها و بده و بستون های سیاسی، به سازمان های مدافع حقوق بشر اجازه می دهد تا اندکی به صورت واقعی حقوق بشر را بازخوانی کنند، یا این که آنها از حقوق بشر قرائت ویژه ای دارند و در حقوق بشر مورد نظر آنان حمایت و دفاع از جان صهیونیست های جنایت کار در اولویت است و بشر در دیدگاه آنان تعریفی دیگر دارد و همه ملت ها مشمول تعریف آنان از بشر نیستند!

i2ji7stjy2vt4vopvlk

در شرایط فعلی جهان، روزانه صدها نفر انسان بی گناه در گوشه و کنار جهان توسط انسان های درنده خو به کام مرگ می روند و جنایت کاران شیطان صفت نه تنها پشیمان نیستند، بلکه از قتل و غارت اموال آنان لذت برده و آن را برای خود افتخار می دانند! نگاهی کوتاه به جنایات صهیونیست ها و نیروهای نظامی غربی مستقر در افغانستان، عراق، آفریقا و… و نیز جنایات گروه های متطرف وهابی در نقاط مختلف جهان همه و همه شاهدی آشکار بر این واقعیت است.

 این پیشوای اول ما شیعیان امام علی بن ابی طالب(ع) است که هنگامی که با خبر می گردد خلخالی از پای زن یهودی خارج کرده اند، با حسرت و در شدت ناراحتی می فرماید: اگر انسان با شنیدن این حادثه بمیرد جای دارد! این پیامبر رحمت مسلمانان است که پس از سیزده سال تحمل رنج و شکنجه ازسوی کفار و مشرکان در مکه و نیز پس از هشت سال تحمل جنگ های سال های اول هجرت، هنگامی که شهر مکه را فتح نموده و بر مشرکان پیروز می گردد، همه آنان را به جای اسارت و انتقام جویی، آزاد می گرداند، این نورهای پاک عترت و چشمه های جوشان معرفت یعنی امامان بزرگوار شیعه هستند که همواره پاسخ بدی را به خوبی دادند و نمادهای عطوفت و مهربانی و انسانیت را در زندگی خود به نمایش گذاشتند و بهترین و کامل ترین اعلامیه های حقوق بشر را در زندگانی سرشار از محبت و دوستی خود طراحی کردند و خود تجسمی از حقوق بشر بودند، اما کجایند مدعیان دروغین حقوق بشر در غرب تا بیایند و از لابلای صفحات تاریخ، حقوق واقعی بشر را مشاهده واستخراج کنند و درحقیقت، معنا و مفهوم واقعی حقوق بشر را یاد بگیرند؟

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صاحب وب سایت میباشد .

فلاح نت
قالب وردپرسقالب وردپرس